Strony związane z hasłem 'rzeszów':

 • hotelsokol.pl »

  Obiekt Sokół to luksusowo wyposażone pokoje w płaski TV dużą łazienkę, duży pokój, klimatyzację, lodówkę oraz oczywiście to co najważniejsze duże i wygodne łóżko. Jedynie u nas decydując się na pobyt otrzymujesz w cenie śniadanie podawane w restauracji Pergola mieszczącej się w naszym hotelu ale również sposobność korzystania z strefy wypoczynku w jakiej mieści się szereg saun suchych oraz mokrych, obszerne jacuzzi, basen oraz lokal do wypoczynku. Hotel Sokół mieści się w szczególnie atrakcyjnej lokalizacji w Łańcucie, zapewniamy przestronny parking ale również wiele innych atrakcji.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja - Karczma Chłopska »

  Kręgielnia, sala na przyjęcia weselne, pyszne posiłki, noclegi to propozycja Karczmy Chłopskiej, która znajduje się w Czudcu, przy drodze głównej na relacji Czudec - Strzyżów. Do karczmy zapraszamy szczególnie kierowców, którzy chcą smacznie zjeść, osoby z sąsiednich miejscowości chcących miło spędzić czas jak również osoby zainteresowane wynajmem sali weselnej, która potrafi zmieścić ponad dwieście osób. Szczegóły oferty widoczne są na witrynie online karczmachlopska. pl ale również komunikując się z nami osobiście bądź drogą telefoniczną czy mailową.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia i bramy - Kuźnia Róg »

  Myślisz zrobić ogrodzenie w okół swojego mieszkania, chcesz by wykonane ono było ręcznie z metalu i dodatkowo miało zdobienia, które sam sobie zażyczysz korzystając z naszego wzornika lub tez przedstawiając inny wybrany wzór? Jeśli tak to Jarosław Róg, właściciel działalności Kuźnia Róg podejmie się każdego wyzwanie. Spore doświadczenie, kompetentna kadra, profesjonalizm w tym co się robi powoduje iż nie obawiamy się żadnego wyzwania. Nasza kuźnia działa na terenie woj. podkarpackiego a biuro firmy zlokalizowana jest w Zagorzycach.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Szczęścia »

  Przedszkole Kraina Szczęścia to miejsce zarówno na zabawę ale i edukację. Ciągle dbamy o to aby maluchom, jakimi się opiekujemy dostarczono zarówno dużą porcję rozrywki ale także żeby zabawa ta była zespolona z nauką, jaka jest wyjątkowo ważna na tym etapie rozwoju. Nasze przedszkole znajduje się na ulicy Ofiar Katynia w Rzeszowie, rejestracja dzieci do przedszkola trwają nieprzerwanie dlatego w dowolnym momencie Twoja pociecha ma możliwość przyłączyć się do naszego środowiska. Więcej informacji jak i kontakt do Krainy Szczęścia mieści się na witrynie www krainaszczescia. edu. pl

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »